Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.2ateknoloji.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre 2a Teknoloji Yazılım Donanım Hizmetleri ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler 2a Teknoloji Yazılım Donanım Hizmetleri tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Onun haricinde üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin 2a Teknoloji Yazılım Donanım Hizmetleri Haricinde Hiç Bir Firma, Kuruluş, Reklam ve tanıtım Şirketi ile paylaşılmaz.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, bilgi@2ateknoloji.com eposta adresinden veya www.2ateknoloji.com adresinden 2a Teknoloji Yazılım Donanım Hizmetleri ‘ne danışabilirsiniz.